Přihlášení
Stav: NEPŘIHLÁŠEN
Katalog

Garanční program

Garanční program MODnet

       Firma NETWORK GROUP si za dobu své existence vybudovala postavení renomovaného a zkušeného dodavatele prvků a technologií pro komunikační kabeláže. Získala především neocenitelné zkušenosti v problematice strukturovaných kabeláží, a to nejen v oblasti obchodní, ale především v oblasti technické. Právě tyto zkušenosti a znalosti jsme uplatnili při budování produktové řady systému strukturované kabeláže pod značkou MODnet. Jako základní kritéria při budování strukturovaného kabelážního systému MODnet jsme si stanovili technickou vyspělost, kvalitu, garance a konkurence schopnou cenu. A právě garance vycházející z kvality systému a provozní spolehlivosti vyplývající z našich dobrých zkušeností s komponenty systému MODnet nás vedli k tomu, že jsme nabídku systému strukturované kabeláže MODnet rozšířili o garanční program MODnet. Tento garanční program nabízí MODnet záruku 25 let na komponenty systému MODnet. Obsah a pravidla pro udělení záruky najdete v Prohlášení o záruce MODnet.  
         Pro instalaci produktů MODnet pokrytých zárukou 25 let má firma NETWORK GROUP pečlivě vybranou, řádně proškolenou skupinu zkušených Instalačních partnerů MODnet.

         Další související dokumenty, vzory certifikátů MODnet, prohlášení o záruce MODnet a další najdete na našich stránkách v menu Download-Garanční program.

Garanční program Molex Premise Networks

     Společnost Molex Premise Networks věnuje nejvyšší úsilí pro zajištění maximální spolehlivosti všech součástí systému. Proces sledování a zajišťování kvality výrobků začíná pečlivým designem prvků založeným na zkušenostech a tradici Molex Premise Networks v datových rozvodech, pokračuje pečlivou organizací výroby s nejmodernějšími technologickými výrobními procesy a je završen důkladným testováním vyrobených komponentů podle metodik předepisovaných Evropskými a mezinárodními normami a technickými bulletiny. 
        Vysokou kvalitu svých výrobků firma Molex Premise Networks odráží i v systému poskytovaných záruk: 25-ti letá produktová záruka, 25-ti letá systémová záruka a 25-ti letá aplikační záruka. Prohlášení Molex Premise Network o světové záruce naleznete v české verzi na oficiálních stránkách Molex PN (odkaz zde).  
         Pro instalaci svých produktů má propracovaný systém řízení instalací a instalačních partnerů, který se promítá série technických školení, projektantských školení a tréninků instalačních technik a dovedností. Dle zkušeností a počtu provedených instalací má Molex Premise Networks své instalační partnery rozděleny do dvou skupin.
        První skupinou jsou Autorizovaní instalační partneři Molex Premise Networks. Tito partneři se stávají Autorizovaným partnerem absolvováním vstupního školení, na kterém jsou seznámeni s výrobním sortimentem a instalačními postupy a praktikami požadovanými výrobcem a úspěšně absolvuje písemný test. Po naplnění těchto podmínek je instalační firmě vydán certifikát Autorizovaný instalační partner Molex Premise Networks s jednoroční platností. Prodloužení certifikátu na další rok je potřeba absolvovat recertifikační školení. Tito partneři potom mohou na nainstalované produkty poskytovat 25-ti letou produktovou záruku výrobce.
        Druhou skupinou jsou Certifikovaní systémový partneři. Jsou to partneři, kteří vzešli z Autorizovaných partnerů a splnili požadavky výrobce na certifikované parnery. Tito partneři potom mohou k nainstalovaným kabelážním systémům nabízet 25-ti letou produktovou záruku, 25-ti letou systémovou záruku a 25-ti letou aplikační záruku výrobce.

Další související dokumenty, vzory certifikátů, prohlášení o světové záruce, pravidla pro udělení certifikátů a další najdete na našich stránkách v menu Download-Garanční program.

hologram

Aktuality
AnketaPočet hlasujících: 0
 Komentáře (0)
 Archiv anket
Kontakt
NETWORK GROUP, s.r.o.
Olomoucká 91
627 00 Brno

tel.: +420 548 216 316
e-mail: info@nwg.cz
 ISO 9001
Nahoru | Tisk
© 2004 NETWORK GROUP, s.r.o.
Technická realizace: PROFI-WEB