Přihlášení
Stav: NEPŘIHLÁŠEN
Katalog
Katalog Aktivní infrastruktura
Navigace:

Aktivní infrastruktura

Prvky aktivní síťové infrastruktury dodáváme prostřednictvím naší sesterské společnosti PROFIcomms s.r.o. Portfolio zboží a řešení je značně rozsáhlé a pro přehlednost je rozděleno do 3 základních kategorií: 

Aktivní síťové prvky  

NETWORKSíťová infrastruktura je základním prvkem funkčního IT prostředí. Bez této komunikační infrastruktury není možné fungování počítačových, informačních, telefonních, kamerových a dalších systémů v žádné společnosti. Naše společnost nabízí pro budování LAN, MAN a WAN sítí prvky od předních světových výrobců.

HW a SW ochrana sítí

NETWORKŘešení komplexní bezpečnosti IT sítí, které pro naše zákazníky nabízíme jim pomáhá chránit svá data i samotné aktivní či pasivní prvky v síti a tím zajistit komplexní ochranu pro vnějším i vnitřním hrozbám. V případě bezpečnosti klademe důraz na jednoduchost ovládání a instalace a tím maximální přehlednost nastavení, která vede k dokonalému využívání každého ze zařízení. Technologie nabízené v tomto řešení jsou co se týká jednoduchosti ovládání unikátní a poprávu disponují certifikacemi, které tato tvrzení dokazují. Část řešení, která se týká fyzického zabezpečení prvků sítě a hlídání přístupu do místností či rozváděčů pak umožňuje správu mimo jiné přes chytré telefony a využívá technologii multisenzorů, které dokáží podle změn parametrů například předvídat požár a okamžitě s předstihem informovat správce. 

IP kamerové systémy

NETWORKModerní IP kamerové systémy skýtají stále nové a nové možnosti v oblasti zabezpečovacích systémů, nicméně základní požadavky uživatelů na kvalitu, spolehlivost a přívětivé prostředí zůstávají nezměněny. Dodávané komponenty poskytují video vysoké kvality (rozlišení a plynulost), multikanálové streamování videa, ovládání PTZ kamer, správu událostí a alarmů, centrální konfiguraci a optimalizované využití transportní sítě. Portfolio IP CCTV zahrnuje mimo vlastních IP kamer s rozlišením 1 – 2 – 3 – 5 megapixelů také potřebné příslušenství jako držáky a kryty, IR přísvit, NVR záznamová zařízení, VMS software a prostředky pro inteligentní video analýzu. 

 

Výběr sortimentu:

 Zpět

Aktuality
AnketaPočet hlasujících: 0
 Komentáře (0)
 Archiv anket
Kontakt
NETWORK GROUP, s.r.o.
Olomoucká 91
627 00 Brno

tel.: +420 548 216 316
e-mail: info@nwg.cz
 ISO 9001
Nahoru
© 2004 NETWORK GROUP, s.r.o.
Technická realizace: PROFI-WEB