Přihlášení
Stav: NEPŘIHLÁŠEN
Katalog
Katalog Pasivní infrastruktura Rozvaděče, nářadí a pomůcky Instalační nástroje optických kabeláží
Navigace:

Svářečka SUMITOMO T-39

Svářečka T- 39 je vlajkovou lodí firmy Sumitomo, která v sobě koncentruje nejmodernější technologie, software, který implementuje nejnovější poznatky z oblasti sváření optických vláken  a tradiční preciznost tohoto výrobce. T-39 je naprostá špička v oboru a splňuje všechny současné možné požadavky na provedení kvalitního svaru.
 
Svářečka T-39 poskytuje nejvyšší možný pracovní komfort a nejlepší výsledky při relativně menších znalostech a schopnostech obsluhy, jelikož vše je automatizováno.
 
T-39 je vybavena tříosým posunem vláken a systémy na automatické určení typu vlákna, navrhuje svářecí program dle identifikace založeného vlákna, automaticky nastavuje vlákna při svaru, kontroluje kvalitu zalomení, vystředění jader a mnoho dalších parametrů vlákna, velice přesně odhaduje útlum a vyniká preciznost svaru s velmi nízkým rozptylem útlumu.
 
Unikátní je patentovaná funkce zkušebního výboje, který zohlední teplotu, vlhkost a tlak vzduchu, tavitelnost obou založených vláken, opotřebení a znečištění elektrod a automaticky nastavuje optimální polohu výboje a jeho intenzitu.
Tak je dosaženo nejlepšího možného výsledku za všech okolností.
 
Ukládá, třídí, zobrazuje a vyhodnocuje všechna důležitá data svaru pro max. 2400 svarů.
Komunikační rozhraní umožňuje snadný download dat do PC či připojení na externí monitor.
 
Samozřejmostí je nabídka volitelného příslušenství pro možnost napájení z vestavěné či externí baterie, palubní 12V sítě servisního vozidla atd. Možnosti nastavení nabízí celou škálu voleb pro celou řadu typů vláken a druhů svaru, a tak umožňuje odvést dokonalou práci za všech, byť i velmi rozdílných podmínek. Obslužný software rozlišuje přístup operátora (bez hesla) a správce (s heslem) s rozdílnými pravomocemi pro změnu nastavení programů svaru.
 
Všechny tyto schopnosti přitom nejsou na úkor jednoduchosti obsluhy, jelikož ta se dá taktéž optimalizovat až do podoby automatického svaru, kdy je potřeba pouze založit vlákno a zavřít kryt svářecího prostoru. Spuštění a průběh svářecího procesu až po konečný tahový test pevnosti svaru probíhá zcela autonomně a je přerušen pouze tehdy, je-li detekována jakákoliv odchylka od zvolených parametrů.
       
Co se týče životnosti, jsou tříosé svářečky tohoto výrobce schopny při správné údržbě či spíše čištění schopny svářet stejně kvalitně po provedení mnoha desítek tisíc svarů jako na počátku provozu.
Výrobce neudává ani životnost časovou, jelikož použité materiály při správném zacházení a skladování svářečky nemění své vlastnosti ani během dlouhé doby.
 
Svářečka T-39 již plně odpovídá novým požadavkům dle evropského standardu RoHS 2002/95/EC.
 
Svářečka Sumitomo T-39 je nejnovější model firmy Sumitomo, nabízí tříosé automatické vyrovnání vláken, dvě pícky pro úsporu času, sváření SM i MM optických tras s nejvyššími nároky na kvalitu svaru.
 
 
Souprava svářečky optických vláken  T-39 obsahuje:
 • svářečku T-39
 • 220V adaptér/nabíječku PS-66
 • transportní kufr
 • napájecí síťová šňůru
 • držák pro chlazení ochran svaru
 • manuál (v pracovní verzi v češtině )
 • náhradní elektrody ER-10
 • baterie BU-66S (100 svarů a smrštění ochran)
 • lámačku optických vláken FC-6S-C

Další volitelné příslušenství (není v ceně základní soupravy):

 • baterie BU-66L (200 svarů a smrštění ochran)
 • kabel PC-V66 k napájení z autozásuvky 12V
 • držák lámačky CSB
Svářečka T- 39 je vybavena českým softwarovým rozhraním.
 
 

 
 

Produkty:

Popis Doporučená koncová cena
Obj. číslo: SUMITOMO-T-39
Souprava svářečky optických vláken Sumitomo T-39
na dotaz

 Zpět

Aktuality
AnketaPočet hlasujících: 0
 Komentáře (0)
 Archiv anket
Kontakt
NETWORK GROUP, s.r.o.
Olomoucká 91
627 00 Brno

tel.: +420 548 216 316
e-mail: info@nwg.cz
 ISO 9001
Nahoru | Tisk
© 2004 NETWORK GROUP, s.r.o.
Technická realizace: PROFI-WEB