NETWORK GROUP, s.r.o., je českou firmou působící v oboru distribuce datových kabeláží, osazování desek plošných spojů a vývoj a výroba opto-vláknových sensorů.
Společnost NETWORK GROUP, s.r.o., vznikla v roce 1995. Hlavní podnikatelskou aktivitou, na něž soustředila svůj potenciál, byla distribuce prvků a technologií pro komunikační kabelážní systémy, především strukturované kabeláže Molex (dříve Mod-Tap), coby celosvětového TOP10 výrobce v oboru. Společně s Molexem se díky kvalitní technické a aplikační podpoře podařilo vybudovat skupinu certifikovaných instalačních partnerů, s nimiž jsme na českém trhu zrealizovali celou řadu velmi kvalitních a zajímavých referencí. Získané zkušenosti v oblasti strukturovaných kabeláží nám umožnily uvést v roce 2009 na trh vlastní kabelážní systém MODnet, který představuje vysokou kvalitu a užitnou hodnotu za konkurenceschopnou cenu. Oba kabelážní systémy, jak Molex, tak MODnet je možné certifikovat 25ti letou zárukou výrobce. Naše společnost je školící a certifikační autoritou garančního programu Molex a MODnet.
Společnost NETWORK GROUP, s.r.o., v roce 2000 rozšířila spektrum svých podnikatelských aktivit o zakázkovou výrobu elektronických zařízení. Takto nově vzniklá divize Elektronika realizuje pro své zákazníky osazování desek plošných spojů technologiemi SMT i THT, finální montáž a testování. Základními stavebními kameny této divize se staly kvalitní výrobní technologie a zkušený tým pracovníků. Našimi zákazníky jsou především firmy zabývající se návrhem, výrobou a vývojem vlastních elektronických a elektrotechnických zařízení, s nimiž spolupracujeme na výrobě. V naší výrobě klademe důraz především na kvalitu výroby, včasnost dodávek a cenovou konkurenceschopnost.
Společnost NETWORK GROUP, s.r.o., založila v roce 2010 Středisko speciální vláknové optiky coby vývojové a technologické pracoviště pro návrh, vývoj a výrobu optických prvků a kompletních senzorických systémů. Stěžejní částí technologického zázemí je pracoviště pro návrh a výrobu Braggových vláknových mřížek a dalších fotonických prvků. Díky týmu specialistů, know-how a technologickému vybavení nabízíme zakázkový návrh a vývoj vláknových a opto-mechanických sestav včetně vyhodnocovacích jednotek pro optické senzory.
NETWORK GROUP je dodavatelem telematických systémů.
Provádíme dodávky a servisní práce telematických zařízení.
Náš zkušený a kvalifikovaný tým působí na trhu už 25 let a můžeme se pochlubit zajímavými referencemi.
Zaregistrujte se a staňte se i Vy naším partnerem..