20.03.2020

Řešení pro měření teploty osob


Řešení pro měření teploty osob
Řešení pro měření teploty osob
 
Společně s naší sesterskou firmou Proficomms nabízíme profesionální systém pro bezkontaktní měření teploty u procházejících osob.
V současné situaci může být velmi užitečný systém Sunview, který dokáže automaticky identifikovat a upozornit na osoby se zvýšenou teplotou dle nastaveného rozsahu teplot.

Sunview systém integruje v jednom zařízení termální kameru pro měření teploty a také standardní kameru ve viditelném spektru s přehledným zobrazením pro lidské oko.

Tento systém tak na veřejných místech spolehlivě funguje jako preventivní opatření proti rychlému šíření infekčních chorob, jejichž symptomem je horečka.
Typickým místem pro instalaci můžou být všechny prostory kudy prochází zvýšené množství osob, jako jsou letiště, nádraží, obchodní centra, školy, školky, poštovní úřady, banky, hotely nebo i restaurační zařízení.

Naše řešení nabízí kompletní systém skládající se z duální kamery, black body jednotky (speciální zařízení určené pro kalibraci pro přesné měření teploty), NVR záznamníku, držáku na zeď, držáku na strop a stativu pro případnou mobilní instalaci.
Unikátní vlastnosti tohoto řešení:
  • velmi rychlé měření teploty do 30ms na vzdálenost 3-5 metrů
  • vysoká přesnost měření s odchylkou 0.3°C
  • automatické rozpoznání a detekce obličeje
  • dokáže změřit až 16 osob najednou (cca. 30 osob za sekundu)
  • možnost automatického upozornění při nalezení osoby se zvýšenou teplotou
  • duální kamera (termální a optická kamera v jednom zařízení)
Ke stažení:
 
V našem portfoliu naleznete také malé mobilní řešení Opgal ThermApp MD určené pro měření teploty kompatibilní s android tablety a vybranými telefony. Jedná se o termální kameru s rozlišením 384x288, 8.7Hz a přesností měření, +/-1°C).
Více informací:
Martin Skoupý
mobil: +420 603 101 182
e-mail: m.skoupy@nwg.cz