Zobrazení:
Třídění:
Počet:
Strana 1 z 1
Optický patchcord LC-LC 50/125 OM3, 10m, duplex, MODnet
Optický patchcord LC-LC 50/125 OM3, 10m, duplex, MODnet
Optické patchcordy, jsou kabelovým prvkem k propojení optických tras přes adaptér nejen v optických vanách, boxech a konektorovacích čelech, ale slouží i jako propojovací člen k aktivním prvkům. K dispozici jsou v provedení duplex (ZIP cord), kdy je možné všechny patchcordy rozdělit na dva simplexní. LC a SC konektory jsou spojeny a lze je bezproblémově rozebrat na dva simplexní. Patchchordy jsou vyráběny s 2mm ochranou. Broušení konektorů je UPC nebo APC. Singlemode patchcordy jsou vyráběny s vláknem G.652.D nebo G.657.A1. Barevné rozdělení pláště je obvykle následující: Singlemode - žlut Multimode OM1 - oranžová Multimode OM2 - oranžová Multimode OM3 - tyrkysová (aqua) Multimode OM4 - fialová (violet)
Kód: MOF-PC-OM3LC/LC-10D
Na dotaz
MODnet
Skladem
Optický patchcord LC-LC 50/125 OM3, 15m, duplex, MODnet
Optický patchcord LC-LC 50/125 OM3, 15m, duplex, MODnet
Optické patchcordy, jsou kabelovým prvkem k propojení optických tras přes adaptér nejen v optických vanách, boxech a konektorovacích čelech, ale slouží i jako propojovací člen k aktivním prvkům. K dispozici jsou v provedení duplex (ZIP cord), kdy je možné všechny patchcordy rozdělit na dva simplexní. LC a SC konektory jsou spojeny a lze je bezproblémově rozebrat na dva simplexní. Patchchordy jsou vyráběny s 2mm ochranou. Broušení konektorů je UPC nebo APC. Singlemode patchcordy jsou vyráběny s vláknem G.652.D nebo G.657.A1. Barevné rozdělení pláště je obvykle následující: Singlemode - žlutá Multimode OM1 - oranžová Multimode OM2 - oranžová Multimode OM3 - tyrkysová (aqua) Multimode OM4 - fialová (violet)
Kód: MOF-PC-OM3LC/LC-15D
Na dotaz
MODnet
Skladem
Optický patchcord LC-LC 50/125 OM3, 1m, duplex, MODnet
Optický patchcord LC-LC 50/125 OM3, 1m, duplex, MODnet
Optické patchcordy, jsou kabelovým prvkem k propojení optických tras přes adaptér nejen v optických vanách, boxech a konektorovacích čelech, ale slouží i jako propojovací člen k aktivním prvkům. K dispozici jsou v provedení duplex (ZIP cord), kdy je možné všechny patchcordy rozdělit na dva simplexní. LC a SC konektory jsou spojeny a lze je bezproblémově rozebrat na dva simplexní. Patchchordy jsou vyráběny s 2mm ochranou. Broušení konektorů je UPC nebo APC. Singlemode patchcordy jsou vyráběny s vláknem G.652.D nebo G.657.A1. Barevné rozdělení pláště je obvykle následující: Singlemode - žlutá Multimode OM1 - oranžová Multimode OM2 - oranžová Multimode OM3 - tyrkysová (aqua) Multimode OM4 - fialová (violet)
Kód: MOF-PC-OM3LC/LC-1D
Na dotaz
MODnet
Obvykle do měsíce
Optický patchcord LC-LC 50/125 OM3, 20m, duplex, MODnet
Optický patchcord LC-LC 50/125 OM3, 20m, duplex, MODnet
Optické patchcordy, jsou kabelovým prvkem k propojení optických tras přes adaptér nejen v optických vanách, boxech a konektorovacích čelech, ale slouží i jako propojovací člen k aktivním prvkům. K dispozici jsou v provedení duplex (ZIP cord), kdy je možné všechny patchcordy rozdělit na dva simplexní. LC a SC konektory jsou spojeny a lze je bezproblémově rozebrat na dva simplexní. Patchchordy jsou vyráběny s 2mm ochranou. Broušení konektorů je UPC nebo APC. Singlemode patchcordy jsou vyráběny s vláknem G.652.D nebo G.657.A1. Barevné rozdělení pláště je obvykle následující: Singlemode - žlutá Multimode OM1 - oranžová Multimode OM2 - oranžová Multimode OM3 - tyrkysová (aqua) Multimode OM4 - fialová (violet)
Kód: MOF-PC-OM3LC/LC-20D
Na dotaz
MODnet
Skladem
Optický patchcord LC-LC 50/125 OM3, 2m, duplex, MODnet
Optický patchcord LC-LC 50/125 OM3, 2m, duplex, MODnet
Optické patchcordy, jsou kabelovým prvkem k propojení optických tras přes adaptér nejen v optických vanách, boxech a konektorovacích čelech, ale slouží i jako propojovací člen k aktivním prvkům. K dispozici jsou v provedení duplex (ZIP cord), kdy je možné všechny patchcordy rozdělit na dva simplexní. LC a SC konektory jsou spojeny a lze je bezproblémově rozebrat na dva simplexní. Patchchordy jsou vyráběny s 2mm ochranou. Broušení konektorů je UPC nebo APC. Singlemode patchcordy jsou vyráběny s vláknem G.652.D nebo G.657.A1. Barevné rozdělení pláště je obvykle následující: Singlemode - žlutá Multimode OM1 - oranžová Multimode OM2 - oranžová Multimode OM3 - tyrkysová (aqua) Multimode OM4 - fialová (violet)
Kód: MOF-PC-OM3LC/LC-2D
Na dotaz
MODnet
Skladem
Optický patchcord LC-LC 50/125 OM3, 3m, duplex, MODnet
Optický patchcord LC-LC 50/125 OM3, 3m, duplex, MODnet
Optické patchcordy, jsou kabelovým prvkem k propojení optických tras přes adaptér nejen v optických vanách, boxech a konektorovacích čelech, ale slouží i jako propojovací člen k aktivním prvkům. K dispozici jsou v provedení duplex (ZIP cord), kdy je možné všechny patchcordy rozdělit na dva simplexní. LC a SC konektory jsou spojeny a lze je bezproblémově rozebrat na dva simplexní. Patchchordy jsou vyráběny s 2mm ochranou. Broušení konektorů je UPC nebo APC. Singlemode patchcordy jsou vyráběny s vláknem G.652.D nebo G.657.A1. Barevné rozdělení pláště je obvykle následující: Singlemode - žlutá Multimode OM1 - oranžová Multimode OM2 - oranžová Multimode OM3 - tyrkysová (aqua) Multimode OM4 - fialová (violet)
Kód: MOF-PC-OM3LC/LC-3D
Na dotaz
MODnet
Skladem
Optický patchcord LC-LC 50/125 OM3, 5m, duplex, MODnet
Optický patchcord LC-LC 50/125 OM3, 5m, duplex, MODnet
Optické patchcordy, jsou kabelovým prvkem k propojení optických tras přes adaptér nejen v optických vanách, boxech a konektorovacích čelech, ale slouží i jako propojovací člen k aktivním prvkům. K dispozici jsou v provedení duplex (ZIP cord), kdy je možné všechny patchcordy rozdělit na dva simplexní. LC a SC konektory jsou spojeny a lze je bezproblémově rozebrat na dva simplexní. Patchchordy jsou vyráběny s 2mm ochranou. Broušení konektorů je UPC nebo APC. Singlemode patchcordy jsou vyráběny s vláknem G.652.D nebo G.657.A1. Barevné rozdělení pláště je obvykle následující: Singlemode - žlutá Multimode OM1 - oranžová Multimode OM2 - oranžová Multimode OM3 - tyrkysová (aqua) Multimode OM4 - fialová (violet)
Kód: MOF-PC-OM3LC/LC-5D
Na dotaz
MODnet
Skladem
Optický patchcord LC-LC 50/125 OM3, 7m, duplex, MODnet
Optický patchcord LC-LC 50/125 OM3, 7m, duplex, MODnet
Optické patchcordy, jsou kabelovým prvkem k propojení optických tras přes adaptér nejen v optických vanách, boxech a konektorovacích čelech, ale slouží i jako propojovací člen k aktivním prvkům. K dispozici jsou v provedení duplex (ZIP cord), kdy je možné všechny patchcordy rozdělit na dva simplexní. LC a SC konektory jsou spojeny a lze je bezproblémově rozebrat na dva simplexní. Patchchordy jsou vyráběny s 2mm ochranou. Broušení konektorů je UPC nebo APC. Singlemode patchcordy jsou vyráběny s vláknem G.652.D nebo G.657.A1. Barevné rozdělení pláště je obvykle následující: Singlemode - žlutá Multimode OM1 - oranžová Multimode OM2 - oranžová Multimode OM3 - tyrkysová (aqua) Multimode OM4 - fialová (violet)
Kód: MOF-PC-OM3LC/LC-7D
Na dotaz
MODnet
Skladem
Celkem 8 záznamů