Zobrazení:
Třídění:
Počet:
Strana 1 z 1
Venkovní kabel řady MODnet Cat 6 FTP je opatřen polyethylenovým pláštěm s vysokou odolností proti vodě a vnějším vlivům. Svými parametry plně vyhovuje pro provoz Gigabit Ethernet 1000Base-T.
Tento kabel je vyráběny ve standardním provedení. Standardní provedení má konstrukci shodnou s vnitřními kabely a liší se pouze materiálem vnějšího pláště. Kabel je možné použít volně ve venkovním prostředí nebo v chráničce uložit do země.
Kabel má černý plášť.
Kód: MOD-CA-C6FTP-PE
Na dotaz
MODnet
SklademNovinka
Keystone 1xRJ45, STP, Cat6A, MODnet, Toolless, HighDensity
Keystone 1xRJ45, STP, Cat6A, MODnet, Toolless, HighDensity
Datový modul MODnet Keystone Cat 6A STP HighDensity, třída EA 500MHz je určen pro zakončení datového rozvodu v zásuvkách a panelech s otvory standardní apertury Keystone. Je primárně určen do 0,5U panelů a do zásuvek, kde nelze zakončit klasický toolless MODnet Keystone z prostorových důvodů.
Kabel je v MODnet toolless Keystone modulech zakončován bez použití zářezových nástrojů. Zakončení je realizováno mechanickým jednorázovým zaříznutím do zářezového pole 110 IDC s využitím zářezové matice. Zakončení je fixováno zámkovým mechanismem konektoru. Při instalaci je nutné zakrátit přebytečné délky vodičů. Modul umožňuje vícenásobné konektorování.
Toolless zakončení a konstrukce stínící klícky zrychluje a zefektivňuje instalaci.
Kód: MOD-KE-C6ASTP-WTL2
Na dotaz
MODnet
SklademNovinka
Rámeček pro 2 moduly 22,5x45mm, MODnet, FR typ, bílý
Rámeček pro 2 moduly 22,5x45mm, MODnet, FR typ, bílý
Rámeček typu FR pro moduly 45x45mm nebo 22,5x45mm.
Kód: MOD-WO-FRAME-2L
Na dotaz
MODnet
SklademNovinka
Pigtail LC, SM 9/125, G.657.A1, 1m, MODnet
Pigtail LC, SM 9/125, G.657.A1, 1m, MODnet
Optický pigtail je jednostranně zakončené vlákno s 900µm ochranou. Používá se k zakončení optického kabelu v optickém rozvaděčí nebo zásuvce pomocí svařování nebo mechanické spojky. Konektory jsou z výroby předleštěné a dosahují tak velmi dobrých hodnot útlumu a útlumu odrazu.
Pigtaily vyrábíme s těsnou sekundární ochranou v délce 1m.
Kód: MOF-PT-7A1LC-1S
Na dotaz
MODnet
Obvykle do měsíceNovinka
Pigtail LC(APC), SM 9/125, G.657.A1, 1m, MODnet
Pigtail LC(APC), SM 9/125, G.657.A1, 1m, MODnet
Optický pigtail je jednostranně zakončené vlákno s 900µm ochranou. Používá se k zakončení optického kabelu v optickém rozvaděčí nebo zásuvce pomocí svařování nebo mechanické spojky. Konektory jsou z výroby předleštěné a dosahují tak velmi dobrých hodnot útlumu a útlumu odrazu.
Pigtaily vyrábíme s těsnou sekundární ochranou v délce 1m.
Kód: MOF-PT-7A1LCA-1S
Na dotaz
MODnet
SklademNovinka
Pigtail SC, SM 9/125, G.657.A1, 1m, MODnet
Pigtail SC, SM 9/125, G.657.A1, 1m, MODnet
Optický pigtail je jednostranně zakončené vlákno s 900µm ochranou. Používá se k zakončení optického kabelu v optickém rozvaděčí nebo zásuvce pomocí svařování nebo mechanické spojky. Konektory jsou z výroby předleštěné a dosahují tak velmi dobrých hodnot útlumu a útlumu odrazu.
Pigtaily vyrábíme s těsnou sekundární ochranou v délce 1m.
Kód: MOF-PT-7A1SC-1S
Na dotaz
MODnet
SklademNovinka
Pigtail SC(APC), SM 9/125, G.657.A1, 1m, MODnet
Pigtail SC(APC), SM 9/125, G.657.A1, 1m, MODnet
Optický pigtail je jednostranně zakončené vlákno s 900µm ochranou. Používá se k zakončení optického kabelu v optickém rozvaděčí nebo zásuvce pomocí svařování nebo mechanické spojky. Konektory jsou z výroby předleštěné a dosahují tak velmi dobrých hodnot útlumu a útlumu odrazu.
Pigtaily vyrábíme s těsnou sekundární ochranou v délce 1m.
Kód: MOF-PT-7A1SCA-1S
Na dotaz
MODnet
SklademNovinka
Celkem 7 záznamů